Žákovský parlament uklízel okolí školy

V pondělí 15. 11. uklízel žákovský parlament v okolí školy odpadky. Venku jsme se rozdělili na dvojice. Uklízeli jsme u tělocvičny, hřiště, jídelny a parku. Našli jsme pět pytlů odpadu.

Adélka

V pondělí 15. listopadu jsme byli uklízet s parlamentem kolem školy. Odpadu jsme našli skoro 5 plných pytlů. Nejvíce odpadu bylo za školou a před školou. PROSÍM HÁZEJTE ODPADKY DO KOŠE!!!

Honza

Minulý týden jsme šli uklízet okolí školy. Uklízeli jsme školní dvůr, okolí u tělocvičny, sportovní hřiště a prošli jsme pomalu okolo jídelny. Byli jsme zcela zabraní do uklízení a uteklo to jako voda.

Nela