Homepage

ŘÍJEN VE ŠD 3

Některé slunné dny šly ještě využít ke sportování a hraní různých her v přírodě. V zámeckém parku hrajeme hry, na stadionu vybíjenou a fotbal, na „oranžovém hřišti" zase posilujeme. Také jsme malovali křídami a chtěli jsme vyhodnotit nejhezčí obrázek, ale těch bylo... Povídali jsme si o podzimní rovnodennosti, přeměně přírody na podzim. Tento měsíc jsme plnili projekt Večerníček – putovali jsme s pohádkovými postavami Mankou, Rumcajsem a Cipískem.

V družině také nezahálíme, máme zde hodně šikovných dětí, tak se nám družina zaplňuje nádhernými výtvory. Některé děti raději dávají přednost společenským hrám a jiné sledování pohádek na DVD. A když se nám nic nechce, tak si jen tak povídáme a vyprávíme...

 

Děti ze ŠD 3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com