Homepage

ŠD 1 – DRUŽINOVÉ PUTOVÁNÍ S ČESKÝM VEČERNÍČKEM

V tomto školním roce se bude věnovat projektu na téma českých večerníčků. Seznámili jsme se s postavou Večerníčka, který provázel dětstvím naše rodiče. Zahráli jsme si hru se skládáním puzzle. Složili jsme si papírové čepice.

V září jsme si hráli s první pohádkou: Pohádky z pařezové chaloupky -  Křemílek a Vochomůrka. Podívali jsme se na pohádku „Jak Křemílek a Vochomůrka vařili šípkový čaj“. Povídali jsme si o pohádce, šípkovém čaji… Vyrobili jsme hrníčky s čajem a citronem. Postavili jsme v parku domečky pro Křemílka a Vochomůrku.

A už se těšíme na říjen. Budeme plnit úkoly s Rumcajsem a Cipískem.

 

Děti a vychovatelka ŠD 1

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com