Homepage

Školní družina

Těšili jsme se na nový školní rok a doufali jsme, že se nebude opakovat stav z loňska. Naše očekávání se však nenaplnila…. Covid nám neustále mění plány, skupiny dětí v jednotlivých odděleních a tím narušuje činnost v družinách.

Nyní ve školních družinách pracujeme a odpočíváme dle nařízení vlády, buď po třídách (přítomny děti z PT, 1. a 2. tříd) nebo ročnících (přítomny děti z 1. stupně).

Velkou část odpoledne trávíme s dětmi v přírodě na čerstvém vzduchu při hrách, tvoření z přírodnin, procházkách Šluknovem, kdy pozorujeme přírodu. Dočkali jsme se sněhové nadílky, tak si letos po dlouhé době užíváme zimních radovánek.

Snažíme se plnit Školní vzdělávací program pro školní družinu a projekty, které jsme pro děti připravili. Tvoříme malá výtvarná dílka různými technikami. Hrajeme společenské hry. Čteme si pohádky. Zkrátka nezahálíme...

Snažíme se v této nelehké době zachovat v družině klidné a příjemné prostředí k relaxaci našich dětí.

Vychovatelé ŠD

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com