Homepage

ČERVEN ŠD 4

     Poslední měsíc tohoto školního roku jsme trávili hlavně venku. Přálo nám slunečné počasí a tak jsme využili nabídky správce městského stadionu a osvěžili se spuštěnou vodou z trysek. Sprchování nás neminulo ani na trávníku u ŠJ. Byla to super zábava.

     Na rozloučenou jsme v zámeckém parku připravili pro kamarády z ŠD1 a ŠD2 stopovanou a odměnou jim byl sladký poklad.

     Rozlučku v naší družině jsme měli v areálu školního hřiště v nově vybudovaném altánu. Namlsali jsme se zmrzlinou, výborných domácích větrníků, rozdali obrázky vytvořené během roku a zhodnotili projekty, které jsme plnili. Dostali jsme malý dáreček a popřáli si krásné prožití prázdnin.

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com