STOPOVANÁ

Na konec školního roku jsme připravili s dětmi ŠD 3 a ŠD 4 stopovanou pro spolužáky z nižších ročníků ŠD 1 a ŠD 2. Trasa byla vybrána v zámeckém parku a děti musely jít podle barevných fáborků. Musely nalézt dopis s hádankou a správně odpovědět. Následně najít i obrázek se správnou odpovědí. Téma hádanek bylo zaměřeno k projektu, který děti plnily během školního roku – Se zvířátky do pohádky. Bylo celkem deset zastávek a na té jedenácté je čekal ukrytý poklad, který hlídal kostlivec Ferda. Po nalezení byl obsah pokladu (sladká mlska) rozdán mezi všechny zúčastněné děti.

Družina ŠD3 a ŠD4