Homepage

Olympiáda školních družin v Jiříkově

Ve středu 12. 6. 2019 se naše ŠD zúčastnila „Olympiády ŠD“ v Jiříkově, kde se sedm vybraných žáků (Miluška Hlávková, Beky Loukotková, Pepča Sivák, Tom Hejtmánek, Ondra Bouška, Márty Hladík a Toník Votruba) utkalo v šesti disciplínách o putovní pohár. Celkem šest družin poměřilo své síly v hodu na cíl, hodu do dálky, skoku do dálky, běhu na 50 m, štafetě a slalomu na kole. Počasí nám přálo, sluníčko hřálo, dalo by se říci, až dost, ale naše závodníky to neodradilo a dali do soutěžení maximum. Jejich nasazení se jim vyplatilo. Podařilo se jim vybojovat krásné 1. místo a přivézt k nám do Šluknova putovní pohár. S tímto jsme si také přivezli pořádání příštího ročníku „Olympiády ŠD“ k nám do Šluknova.

Všem zúčastněným patří velká pochvala a velký dík. Děkujeme také organizátorům akce, a to zejména paní vychovatelce Lence Kolářové, pracovníkům Schrödingerova institutu, dětem ze ZŠ Jiříkov a samozřejmě i všem soupeřům, protože bez nich bychom svůj krásný úspěch slavit nemohli. Za rok se těšíme na setkání u nás.

 

Účastníci olympiády a Tomáš Rozvoral

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com