Homepage

Květen ŠD 4

     Připomeneme si ještě konec měsíce dubna, kdy jsme si ve skupinkách vytvořili malé čarodějnice, které nám asi týden hlídaly vchod do družiny.

     Začátkem května jsme navštívili výstavu trofejí konanou SLŠ Šluknov. Vystavené exponáty i výklad  - obojí bylo zajímavé.

      Poté jsme se začali věnovat dárečkům pro naše maminky – přáníčko a vlastnoručně vyrobený náramek z korálků.

      Venku začínají rozkvétat louky s květinami a my jsme si takové barevné květiny vytvořili z našich obtisků ruky. Využili jsme k tvoření papírové ruličky i papírové plata od vajec. Pestrobarevné papoušky jsme si vystavili v šatně – zvířátko tohoto měsíce.

      Trénovali jsme na olympiádu ŠD a dováděli na hřišti.  Ve spolupráci s ŠD3 jsme uspořádali pro mladší kamarády z ŠD1 a 2 soutěže, které byly rozloženy do osmi stanovišť. Odměnu si sami vylosovali z velkého pytle plného hraček.

Děti a vychovatelka ŠD 4

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com