Homepage

ŠD, ŠK: Velikonoce na zámku

V sobotu 13. dubna 2019 jsme se zapojili do velikonoční akce Šluknovského zámku, kdy jsme si připravili pro malé návštěvníky „Velikonoční desetiboj“. Každý, kdo se zapojil, si vyzkoušel složit dřevěný tetris a různé skládačky a puzzle, projet kuličkovou dráhu v krabici, zahrát slalom s vajíčkem, hod vajíčkem na cíl, přiřadit názvy k jednotlivým zvířatům a květinám, slalom s vajíčkem na lžíci, nabarvit kraslici podle své fantazie a spojit velikonoční číselnou spojovačku. Za každý splněný úkol bylo uděleno razítko a s plným startovním lístkem zbývalo už jediné, najít velikonočního zajíčka, který každého účastníka sladce odměnil.

 

Akce byla, nejen z našeho pohledu, ale i na základě ohlasů zúčastněných návštěvníků, zdařilá. Za celoroční spolupráci se Šluknovským zámkem jsme byli odměněni volnou vstupenkou na divadelní představení skupiny MRAK – Velikonoční pohádka.

 

  Bylo to příjemné odpoledne.

 

Děti a vychovatelé z ŠD a ŠK

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com