Homepage

BŘEZEN VE ŠD 3

Březen byl v družině velmi bohatý na různé akce. Tento měsíc se nesl ve sportovním duchu.

Nejdříve jsme si v místní pizzerii zahráli bowling.  Navštívili jsme tělocvičnu, kde jsme  postavili opičí dráhu pro děti, která prověřila pohybové schopnosti a dovednosti. A tak jsme lezli, skákali, prolézali, ručkovali a probíhali slalomovou dráhou. První tři byli odměněni drobnými dárky. Všichni ostatní pak získali malou sladkou odměnu.

Naše heslo zní: „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!“

Jedno páteční odpoledne jsme si zahráli stopovanou na téma „hroši“, kterou jsme zakončili hledáním pokladu. Další páteční odpoledne jsme strávili na dětském hřišti, kde jsme hráli různé soutěže. Kdo chtěl odpočívat, ten si v přírodě vybarvoval omalovánky s velikonoční tématikou.

V naší družině jsme připravili mnoho výrobků na Velikonoce. Družinu jsme si už vyzdobili velikonočně. V dubnu nás ještě čeká barvení a malování vajíček.

Děti a vychovatelka ŠD 3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com