Homepage

Vědomostní soutěže v ŠD 4

Dne 13. 2. navštívil naši družinu pan vychovatel Roman Neckář, který si pro nás připravil několik vědomostních soutěží. Mezi prvními byl přírodovědný test, dále jsme si poskládali origami – lišku, vyzkoušeli si vázat dračí smyčku a osmičkový uzel, zkusili jsme si svou zručnost a trpělivost při stavění kovových válečků a matic pouze pomocí brčka (což nebylo snadné). Nakonec byla hra na zrakovou paměť.  Za své znalosti a dovednosti jsme byli odměněni a družinové odpoledne si pochvalovali.

                                                                                                                                             Děti ŠD 4

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com