Homepage

ŠD 2 na „Dni otevřených dveří ve Speciální škole Šluknov“

V pátek 7. prosince jsme přijali pozvání na „Den otevřených dveří“ do šluknovské speciální školy. Prohlédli jsme si školní prostory, vykrajovali perníčky, na kterých jsme si následně i pochutnali. Čekaly nás připravené dílničky, kde nám paní učitelka ukázala různé pracovní nástroje, se kterými zde žáci pracují, a některé jsme si mohli sami vyzkoušet. Vyzkoušeli jsme si brousit dřevěná kolečka z kmenů stromů, zatlouci hřebík, zaoblit hrany pomocí rašplí a pilníků. Děvčata si vyrobila drobnou vánoční dekoraci ze šišky a korálků.

Bylo to příjemné setkání, které jsme si užili a za něž velmi děkujeme.

 

Tomáš Rozvoral a děti z ŠD 2

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com