Homepage

ŘÍJEN VE ŠD 3

Měsíc říjen nám utekl jako voda a v naší družině se mnohé událo. Celý měsíc jsme putovali s TYGREM – sledovali jsme přírodopisný film o tygrech, malovali jsme ho, navštívili jsme městskou knihovnu, kde jsme si půjčili knihy o tygrech, a pak jsme si je v družině prohlédli a přečetli.

Dále jsme sportovali a plnili sportovní projekt „Dál, výš, rychleji...“, chodili jsme na procházky a pozorovali krásnou barevnou přírodu, hráli jsme stopovanou a venku jsme relaxovali.

Nezapomněli jsme v tomto měsíci i na významné dny. Den stromů a Den vzniku samostatného státu. Povídali jsme si na dané téma a vyráběli jsme z odpadového materiálu stromy a stříhali a lepili naši státní vlajku.

A když bylo nevlídné počasí, tak jsme se věnovali v družině manuální činnosti, kde jsme vytvořili mnoho krásných věcí.

Měsíc říjen je pryč a v listopadu nás čeká další množství úkolů, her a soutěží.

 

Za ŠD 3 děti a vychovatelka

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com