Hry bez hranic

Ve čtvrtek 25. ledna jsme uspořádali ve velké tělocvičně Hry bez hranic pro všechny děti ze školních družin a školního klubu.

Po příchodu do tělocvičny jsme byli rozděleni do deseti barevných týmů. Vychovatelé si pro nás připravili zábavné soutěže: posouvání medicinbalu hlavou, hokej s pálkou a kelímkem, štafeta puzzlí, skoky s míčem mezi koleny, nošení nafukovacích balónků na pálce, běh s míčky na lžíci a předávání míče nohama, ale v lehu na zádech. Jak se nám v týmech dařilo?

1. místo – oranžoví

2. místo – růžoví

3. místo – modří

Vyhráli jsme všichni, protože jsme všechny hry zvládli. Nešlo nám o pořadí, ale o zábavu. Hodina času na naše hry velmi rychle utekla. Bylo to příjemně strávené odpoledne, které jsme si všichni užili.

Určitě se v budoucnu ještě společně uvidíme při nějaké další akci.

Děti a vychovatelé ŠD, ŠK