SPORTOVNÍ ODPOLEDNE VE ŠD3

Naše družina se rozhodla uspořádat pro ŠD1 a ŠD2 sportovní odpoledne. Pro děti jsme si připravili různé sportovní hry např. vyskákání telefonního čísla, chození na chůdách, stavění puzzle, skákání v pytli, zapamatování si předmětů a stavění kostek se zavázanýma očima. Děti dostaly do ruky kartičky a za každý splněný úkol byly odměněny razítkem. Když měly vše splněno, přišly si vylovit v kouzelném pytli odměnu. Nakonec si děti dohromady ze všech družin zahrály dvě společenské hry a to pexeso a hledání broučků pomocí zobáčku. Musíme říct, že se nám odpoledne vydařilo a i počasí nám až moc přálo. A už teď přemýšlíme, co pro naše menší kamarády z družin příště připravíme.

Dětí a vychovatelka ze ŠD3