Homepage

KVĚTEN VE ŠD 3

V tomto měsíci se mnohé událo. V přírodě jsme pletli věnečky z pampelišek, soutěžili, sportovali a hráli si na dětském hřišti. Také jsme se věnovali výtvarné činnosti - vyrobili jsme si vlastní pexeso, do vázy tulipány, každý si vymaloval své začáteční písmeno vlastního jména. Učili jsme se turistické značky a děti si vyrobily své vlastní mapy.  

Využili jsme krásného sluníčkového počasí a chodili na zmrzlinu. Na louku za družinou jsme si donesli kbelíky s vodou a polévali jsme se kelímky.

Navštívili jsme náš zámecký park, kde jsme si poslechli koncert našich dětí ze ZUŠ, který se nám všem velmi líbil.

Samozřejmě, že jsme se věnovali i celoročním projektům. Pohádková bytost,, Víla" nás na chvíli zavála do pohádek, kde jsme si v družině zahráli na víly, přečetli jsme si pohádku o „Víle Amálce" a zhlédli jsme DVD „O víle Arnoštce".

Na školním hřišti proběhla olympiáda, kde si děti zasportovaly v různých disciplínách a sportovních překážkách. V naší družince se pořád něco děje a slovo „nuda" - to opravdu neznáme.

                                           Děti a vychovatelka ze ŠD3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com