Homepage

Severní stopou se školní družinou

V sobotu 19. května jsme se čtvrtým rokem vydali společně na osmikilometrovou trasu turistického pochodu „Severní stopou“, který již po 42. pořádal KČT Dolní Poustevna. Celkem se nás sešla skupina 19 dětí a 5 dospělých, tudíž v součtu stejný počet jako v roce předešlém.

 

Na trati byly pro děti přichystány soutěže, za jejichž absolvování je čekala sladká odměna. Počasí bylo přímo ideální, a tak nám cesta rychle ubíhala. Cestou jsme neopomínali průběžně doplňovat energii ze zásob, které přichystaly maminky. Do cíle jsme dorazili s úsměvem na rtech a domů se vraceli s pamětními listy, medailemi a pocitem hezky stráveného dne.

 

Zvláštní poděkování patří paní Vejražkové, která nám umožnila prohlídku vyřezávaných soch na své zahradě, jejichž autorem je pan Válek.

 

 

Děti z ŠD a ŠK, jejich rodinní příslušníci, Martina Šimonková a Tomáš Rozvoral

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com