Homepage

Březen ve ŠD 3

V naší družince se v březnu mnohé událo. Naše družina se převlékla do jarního kabátu. Připravovali jsme se zejména na Velikonoce. Malovali jsme, tvořili. Vyráběli jsme pro budoucí prvňáčky dárky. Chodili jsme ven. Pokud nám počasí přálo, tak jsme se věnovali sportu. Zahráli jsme si na Superstar, kde přísná porota vybrala nejlepšího „zpěváka".

Tento měsíc nás provázela pohádková postava: „Vodník". Povídali jsme si o jeho povaze, jak vypadá, jak se obléká. Pak jsme si ho namalovali. Vyrobili jsme pro něj hrnečky na „dušičky“. Přečetli jsme si o něm knihu a zhlédli film „ Jak utopit doktora Mráčka".

V naší družině bylo celý měsíc veselo, živo a panovala tu pohodová nálada.

 

                                                                               Děti a vychovatelka ze ŠD3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com