Homepage

Velikonoční výstava ve Šluknovském zámku

Šluknovský zámek oslovil naši školu, zda bychom se zapojili do pořádané „Velikonoční výstavy“. Naše školní družina se s radostí aktivně zapojila a dodala řadu krásných výtvarných prací. Den před velikonočními prázdninami jsme se společně vydali na zámek, abychom si prohlédli, jak celá výstava dopadla.

 

Velice ochotně se nás ujala Mgr. Andrea Přidalová, která poděkovala za naši účast a následně nás provedla jednotlivými patry zámku, kdy jsme si cestou mohli prohlédnout všechna dodaná výtvarná díla. V posledním patře, kam směřovaly naše kroky, jsme si mohli pohrát s připravenými atrakcemi, kterými byly např. hod na velikonočního zajíce, lovení vajíčka udicí z vany, skládání velikonočních puzzle nebo přiřazování názvů jarním rostlinám na fotografiích.

 

Bylo pro nás velmi příjemné, když jsme své práce viděli vystavené na veřejném místě a rádi se opět zapojíme do případné spolupráce s naším zámkem.

 

 

Děti a vychovatelé z ŠD

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com