Prosinec v ŠD 3

Ve školní družině se mnohé událo jako každý měsíc. Začalo to čerty. Malovali jsme, soutěžili jsme s čerty a stavěli čertovské puzzle. Z PET lahví jsme vyrobili sněhuláky, andílky a Mikuláše. Malovali jsme, stříhali a lepili jsme noční, zimní města. Pomocí temper jsme vykouzlili zimní královnu. Z kokosu jsme vyrobili ledního medvěda. Na zimu si každý vyrobil svoji čepici a rukavice ze čtvrtek a vlny.

Další naší pracovní aktivitou byly dárečky k Vánocům pro rodiče a sourozence, které se dětem moc povedly.

Děvčata si připravila pěvecké vystoupení na Den otevřených dveří. Vystoupení se v aule líbilo.

Dočkali jsme se sněhu, a tak jsme vyzkoušeli naše nové sněhové lopaty, které jsme dostali od Ježíška. Soutěžili jsme ve stavění ze sněhu – vyhrál krásný sněhulák.

Takový byl náš prosinec v ŠD 3.

Děti a vychovatelka ŠD 3