Homepage

Vánoce v ŠD 3

Ježíšek zavítal do naší družiny. Nejdříve přinesl stromeček, potom ho červenobíle ustrojil. Začali jsme pod něj dávat napsaná a nakreslená přáníčka. A konečně jsme se dočkali – vánoční Tichá noc, hořící svíčky, purpura, rozsvícený vánoční stromeček a pod ním dárky – lego, stavebnice, magnetická stavebnice, karty, lopaty na sníh, … To bylo radosti. Když jsme si s dárky pohráli a poveselili, začala vánoční diskotéka s tancem, cukrovím a nealko pitím, všichni jsme si to užili a s dobrou náladou odcházeli domů.

                                                                                                                        Děti a vychovatelka ze ŠD 3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com