Homepage

Školní družina a školní klub

Přišlo chladné deštivé dušičkové počasí. Nám to však náladu nepokazilo. Uspořádali jsme si ve 3. oddělení školní družiny Halloweenskou diskotéku.

Sešli jsme se v sobotu 4. listopadu dopoledne v hojném počtu, abychom se pobavili, zatančili si a zasoutěžili si se svými kamarády. V družině nás přivítala strašidla Baba jaga, hrabě Drákula, kostlivec a Zloba. Hrabě Drákula nám pouštěl hudbu k tanci a ostatní strašidla si pro nás přichystala soutěže a taneční program. Dali jsme si záležet na našich převlecích, a tak na parketě tančili upíři, mrtvé nevěsty, vojáci, špatně léčení pacienti…

Dopoledne nám rychle uteklo, znavení, ale spokojení jsme odcházeli domů.

Ahoj zase příště u nás v družině, která vydržela tuto zatěžkávací zkoušku…

Velké poděkování patří rodičům, hlavně maminkám za přípravu úžasného pohoštění. Nevěděli jsme, co dříve ochutnat – strašidelné muffiny, Ježibabí prsty, množství různých pečených dobrot nebo se vrhnout na výborné řízečky…

 

 

Děti a vychovatelé ŠD, ŠK

 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com