ŠD 3 - Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov

Dne 3. 11. jsme navštívili novou tělocvičnu Střední lesnické školy a Střední odborné školy ve Šluknově.

Při vstupu do tělocvičny se nás ujali studenti Bezpečnostně právního oboru. Ukázali nám naučené chvaty sebeobrany. Dále jsme přešli k horolezecké stěně, kde si děti vyzkoušely, jak se po takové stěně leze. Na posilovacích strojích si děti prověřily, kdo má kolik síly.

To nejlepší nás ale čekalo nakonec - střelnice. Na tu se těšili hlavně chlapci. Po výkladu pana profesora dostaly děti náboje.

Po ukončení prohlídky tělocvičny jsme se vrátili nadšení do družiny, kde jsme si o všem ještě dlouho vyprávěli.

Děti ŠD 3 a vychovatelka