Homepage

Výlet školní družiny

Pro velké ohlasy a na základě přání z řad dětí a jejich rodinných příslušníků jsme i v letošním školním roce navázali na již tradiční, zpravidla sobotní výlety se školní družinou.

První výlet školního roku 2017/2018 se uskutečnil v sobotu 21. října, kdy jsme se společně vypravili na rumburskou rozhlednu Dymník. Počasí nám nebylo příliš nakloněno, ale my se přesto nenechali odradit a společně strávený čas si příjemně užili.

Po vystoupání na samý vrchol rozhledny nám byl poskytnut výhled pouze na nedaleké okolí, ale i tak jsme se kochali okolní krajinou, která se pozvolna nořila do mlhavých mraků.

Následně naše kroky směřovali ke Kamennému stromu života, kde se každý z nás postavil ke svému kameni podle znamení zvěrokruhu. Kdo chtěl, tak se občerstvil u Restaurace Dymník a poté se naše šestadvacetičlenná výprava vydala na zpáteční cestu k rumburskému vlakovému nádraží.

Zbývající čas čekání na odjezd vlaku domů jsme si zkrátili hrami v přilehlém parčíku a domů se vraceli se spokojenými pocity z vydařeného výletu. Už teď se většina zúčastněných těší na další společný výlet.

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com