Homepage

ŠD 3 – ŘÍJEN

Povídali jsme si o podzimní rovnodennosti, přeměně přírody na podzim.

Seznamujeme se s celoroční hrou Pohádkové postavy. Poslouchali jsme pohádky a pak jsme si o nich povídali, podle nich jsme dále vyráběli, tvořili a soutěžili. Tento měsíc jsme putovali s loupežníkem. Sportovali jsme v družině i venku na hřišti. Učili jsme se hrát fair-play. Rozvíjeli jsme pohyb, kreativní myšlení a týmovou spolupráci. Chodili jsme na procházky Šluknovem a blízkým okolím, malovali jsme křídami, navštívili jsme Šluknovský zámek.

                                                                                                                                         Děti a vychovatelka ŠD 3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com