Homepage

ŠD1 – říjen

Říjen je podzimní měsíc a naše pozornost se upřela na barvy podzimu. Pozorovali jsme přírodu, jak se mění. Povídali si o podzimní práci na zahradě. Tvořili jsme z přírodnin, malovali a lepili obrázky. Nezapomněli jsme na Mezinárodní den zvířat, který jsme si přiblížili povídáním o našich mazlíčcích. Vyrobili jsme si kocoura.

 Dál, výš, rychleji… a štafetové hry. Běhali jsme jako gepardi, utíkali jako medvědi, prostě jsme napodobovali zvířata v přírodě. 

Pokračujeme v našich poznávacích procházkách Šluknovem a jeho okolí. Tento měsíc jsme navštívili Království, Hraběcí, Rožany.

28. říjen jsme si připomněli povídáním o znacích naší země. Pan prezident v tento sváteční den rozdává medaile. My jsme si vyrobili medaile pro naše nejbližší, za to, že se o nás starají a mají nás rádi.

            

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com