Homepage

ŠD 1 - září

Začátek roku jsme zahájili přivítáním nových kamarádů a paní asistentky Marcely Poláčkové, která nám bude v letošním roce pomáhat s našimi úkoly. Seznamovali jsme se s prostory družiny a okolím školy, kam chodíme sportovat a také odpočívat.  Trénovali jsme naše jména při hrách, abychom se dokázali oslovit.

A už je tu projekt č. 1 – Pohádkové putování (s tímto projektem vás budeme blíže seznamovat v samostatných příspěvcích).

Projekt č. 2 – Dál, výš, rychleji… tentokráte Sportovně zábavné soutěžení. Vyzkoušeli jsme si házení karet do koše, foukáním jsme posouvali molitanové míčky, házeli jsme víčka do kyblíčků, stříleli jsme z lidského praku a přežili jsme poznávací procházku do Karlova údolí.

Závěr měsíce byl ve znamení sv. Václava – patrona naší země. Připomněli jsme si jeho zásady: čestnost a spravedlnost. Namalovali jsme si jeho portrét vodovými barvami.

Připomněli jsme si Den neslyšících hrou na ticho a mluvení beze slov.

 

Děti a vychovatelka ŠD1

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com