ŠD 3 - ZÁŘÍ

A máme tu opět nový školní rok 2017 - 2018. To nám ty prázdniny utekly. S novým školním rokem máme i novou školní družinu pro 3. a 4. třídy ve školní jídelně. Spousta dětí se znají ze ŠD z minulého roku.

Nový školní rok jsme zahájili seznamováním s novými prostory družiny, hračkami, stavebnicemi … Malovali jsme šašky, stříhali jsme z barevného papíru dýně, vyrobili jsme si hřiby z barevného papíru a domalovali vodovými barvami. Povídali jsme si o národním symbolu, kterým je strom lípa.

V družině si jen nehrajeme, ale plníme školní vzdělávací program ŠD a pracujeme na projektech. Letos máme projekt : Pohádkové postavy a sportovní projekt : Dál, výš, rychleji ...

Celý rok budeme soutěžit, sbírat razítka a na konci roku budeme odměněni za svou celoroční práci.

Děti a vychovatelka ŠD 3