Homepage

Školní družina

Prázdniny utekly jako voda. Po chvílích sladkého lenošení jsme opět ve školních lavicích a školní družině. Začíná čas poznávání nových kamarádů, čas plnění úkolů, her, sportování, ale také tvoření a vyrábění z různorodého materiálu.

Největší novinkou letošního roku je nové 3. oddělení, které se povedlo přes prázdniny připravit a vybavit vším, co děti v družině potřebují. Podle ohlasu dětí jsme pracovali o prázdninách výborně, což nás velmi těší.

Copak nás v družinách letos čeká?

 Po celý rok se budeme seznamovat s přírodou, lidskou činností, tradicemi, zvyky, svátky.

Opět budeme soutěžit o titul „Správného kamaráda“, projekt č. 1 nás zavede do pohádky, kde nám průvodci budou pohádkové postavy (ŠD 1 a 3) a procestujeme celý svět s kocourem Felixem (ŠD 2), nesmíme zapomenout na oblíbené sportování s projektem č. 2  Dál, výš, rychleji…

Budeme při společných akcích utužovat vztahy mezi dětmi družin a klubu.

A co říci na závěr?

Vítejte noví kamarádi, ať se Vám s námi v družinách líbí…

 

Šimonková Martina

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com