Homepage

Květen ve školní družině

d_kveten12.jpg

Stále byla nepřítomna paní vychovatelka Fišerová, tak nám vypomáhal v družině pan vychovatel Rozvoral ze školního klubu.

Tento měsíc jsme se věnovali krajině kolem nás. Pozorovali jsme přírodu, povídali jsme si a opět tvořili. Naší pozornosti neunikly dopravní značky a značky turistické. Připomněli jsme si, že musíme přírodu kolem nás chránit a starat se o ni.

Tvořili jsme dárečky maminkám, které měly v květnu svátek.

Olympijské hry školní družiny jsme zahájili slibem sportovců. Čeká nás deset sportovních disciplin, které budeme postupně plnit. Uvidíme, kdo bude letos nejúspěšnějším sportovcem. O tom až v měsíci červnu.

 

Děti a vychovatelé ŠD

 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com