Homepage

„Severní stopou“ se školním klubem

V sobotu 16. května 2015 pořádal KČT a Město Dolní Poustevna 39. ročník již tradičního turistického pochodu „Severní stopou“, kterého jsme se měli možnost zúčastnit společně se školním klubem. Jelikož od konce dubna je z organizačních důvodů dočasně propojen školní klub s druhým oddělením školní družiny, nabídl pan vychovatel účast i těmto dětem a jejich rodičům.

 

Konečný počet zúčastněných skýtal 17 členů z řad dětí, rodičů a přátel školy. Pro pochod byla vybrána trasa 8 km, která vedla ze startu přes Vilémov, Karlín do cíle na Čtverci, kde jsme obdrželi pamětní listy a drobný keramický suvenýr. Cestou jsme se zapojovali do soutěží, které byly přichystané. Počasí nám přálo a na základě postřehů ze strany zúčastněných konstatujeme, že to byla příjemně strávená sobota a těšíme se na příští ročník.

 

Tomáš Rozvoral, děti z ŠK a ŠD

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com