Homepage

Leden ve školní družině

leden_ve_skolni_druzine09.jpg

V měsíci lednu byl hlavní událostí ve školní družině tradiční novoroční turnaj ve stolním fotbálku. Jednotlivá utkání byla napínavá, plná radosti nad vyhranými souboji, ale i slziček nad těmi nevydařenými. Celý turnaj vítězně dotáhl do konce Francesco Gatta, na druhém místě byl Tomáš Luft a třetí skončil Honza Hipský. Turnaj se líbil všem, a tak jsme si to ještě mezi odděleními ,,rozdali“ ve vybíjené, tentokrát s nerozhodným výsledkem.

V lednu jsme si připomněli pranostiky, lidové zvyky a pořekadla. Povídali jsme si o změnách v přírodě, kde bydlí zvířátka, určovali jsme jejich stopy ve sněhu.

                                                                       Děti a vychovatelky ŠD

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com