Homepage

Červen ve školní družině

Hlavní událostí v červnu byla vernisáž naší výstavy v tělocvičně školy Krok za krokem celým rokem. Vernisáž provázely písničky z dětských filmů v podání Matěje Hanuše, Honzíka Hipského, Tomáše a Áji Luftových. Terezka Mazurová přečetla pár řádků na úvod a výstavu pak zahájila ředitelka naší školy Mgr. Hertlová. Výstava bude nainstalována ještě do začátku nového školního roku k nahlédnutí pro naše nové prvňáčky.

Dokončili jsme sportovní olympiádu, paní vychovatelky sečetly body ze všech soutěží a celoročních projektů. Poslední týden jsme se sešli k závěrečnému vyhlášení vítězů, děti dostaly složku se svými výkresy, královské koruny, na které jsme celý rok sbírali body – drahokamy, a ti nejlepší si odnesli odměny v podobě drobných dárků.

Body jsou tedy sečteny, hračky uklizeny, školní družina připravena na prázdniny. Děti se na dva měsíce rozejdou a tak zbývá jen popřát krásné léto plné sluníčka, koupání a nevšedních zážitků pro děti i jejich rodiče.

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com