Homepage

ŠK a ŠD1 na Myslivecké chatě Nové Hraběcí

V pátek 10. 6. 2016 jsme se sešli u velké školy. Odtud jsme putovali do Nového Hraběcího. Aby nám cesta utíkala, tak jsme hráli stopovanou. Zajímavé úkoly a trasu vytyčovaly studentky Gábina a Tereza. Na konci putování jsme našli poklad, který jsme si spravedlivě rozdělili.

Ubytovali jsme se v chatě. Na zem jsme si připravili spaní. Bylo zde 33 karimatek a spacáků. V noci nebude zima, když je nás tolik v jedné místnosti.

Připravili jsme si lavičky k táboráku. Paní vychovatelky rozdělaly oheň na táborák a my měli čas na hraní. Povečeřeli jsme opečené buřty. A pak nás čekala stezka odvahy a velké smlouvání, abychom nechodili samotní. Zvládli jsme stezku. Nebylo to tak hrozné, jak jsme čekali. Pohádka na dobrou noc…

V sobotu ráno jsme posnídali bublaninu a limonádové řezy od vychovatelek. Zabalili jsme si své věci, trošku si pohráli a už pro nás přijížděli rodiče.

Přespávanda se nám líbila. Děkujeme Gábině a Tereze za hry, které si pro nás připravily. Paní učitelce Jandové za milou návštěvu a pomoc s večeří. Poděkování pro paní Justovou za výborný Krtkův dort.

 Co říci na závěr? Ahoj opět za rok…

 

                                                                              Renata Charouzková a Martina Šimonková

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com