Homepage

Vycházka za památnými stromy Šluknova

U příležitosti mezinárodního dne Země jsme se vypravili na procházku po Šluknově, jejímž cílem bylo seznámit se s památnými stromy, které se nacházejí v našem městě.

 

V seznamu, který byl zpracován dětmi a vychovatelkami z ŠD v předchozích letech, jsme porovnávali a upravovali aktuálnost informací u jednotlivých stromů. Celkem bylo zrealizováno sedm zastavení a to u jedle nikkoské, jedlovce kanadského, třech lip srdčitých, jedlovce mertensova a u Körnerova letního dubu, který byl mezi památné stromy zařazen v letošním únoru.

 

Přestože počasí bylo chladnější, byla to zajímavá procházka, která nám rozšířila poznání našeho města.

 

 

Děti a vychovatelé z ŠD

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com