Homepage

4. B - přespávanda ve škole

Ve čtvrtek jsme se sešli u hlavní budovy naší základní školy. Domluvili jsme se totiž, že si konečně užijeme přespávandu ve škole. Naše akce měla úspěch u rodičů, a tak nám připravili skvělé pohoštění, které nám vydrželo i po celou páteční výuku. Vyrobili jsme si krásné podzimní dráčky a vyřádili jsme se potmě venku. Po pozdní večeři a pěkné pohádce jsme v klidu všichni usnuli. Páteční výuka byla sice náročná, ale všichni jsme ji zvládli a nakonec jsme se rozešli do svých domovů. Závěrem bych, jako třídní, ráda poděkovala všem maminkám za skvělé mlsky, paní asistence Renče Pavlové a paní Gábině Hubáčkové za úžasnou pomoc. Bylo to skvělé a třeba akci zase zopakujeme.  H. Syrochmanová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com