Únor v ŠD 3

I v této stále těžké době se v naší družině nenudíme. Nadále plníme projekt „S květinami do pohádky“, kde jsme si přečetli pohádku O čaroději Kostivalovi. Připomněli jsme si, co jsou to mokřady, proč jsou tak důležité.

Dále jsme si zahráli na masopust, kde si děti vyrobily vlastní masky a masopustní čepice.

Když nám počasí přálo, tak jsme chodili ven sportovat, procházet se a pozorovat končící zimu.

Při procházkách si děti posbíraly kamínky, na které jsme pak v družině malovali. Pomalované kamínky jsme v parku poschovávali a teď s napětím čekáme, jestli je někdo najde.

Vychovatelka a děti ze ŠD 3