Homepage

Strašidelná škola

Ve čtvrtek se naše škola proměnila ve strašidelnou. Nachystali jsme si stanoviště, převlékli se za nejrůznější strašidla, a pak už začali chodit účastníci. Čekali je snadné i náročnější úkoly, se kterými si poradili. Sice byla účast menší než loni, ale i tak se nám akce moc líbila a povedla.

Maruška Bolíková, šéfredaktor

V letošním školním roce se stále ještě „tvoří“ složení parlamentu. Ještě stále přichází někdo, kdo se odhlašuje z nejrůznějších důvodů. Práce v parlamentu je těžká, protože připravit a doladit akci pro druhé vyžaduje spoustu sil. Ti, co zůstali a čtvrteční akce se zúčastnili, zaslouží velikou pochvalu. Akce se povedla především kvůli tomu, že byli všichni precizně připraveni. Moc chválím. Děkujeme hostům Viki Kirchnerové a Dominiku Skopalovi za výraznou pomoc. Další velký dík patří paní Tomešové, která koupila spoustu sladkostí pro malé odvážlivce.

Petra Gallová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com