Homepage

Osmáci v ZOO Děčín

V úterý 24. září jsme se vydali vlakem do děčínské ZOO. V ZOO nás čekala paní, která pro nás připravila výukový program. Prošli jsme společně zahradu a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o zvířatech. Zkusili jsme si postavit hnízdo jako ptáci, plnili jsme úkoly v pracovním listu. Skoro každý si našel v ZOO svého oblíbence, ať už to byl medvěd, vlk, rys s mláďaty, bílý klokánek nebo veverky. Nakonec jsme si mohli pohladit užovku červenou. Někteří nevynechali ani nákup suvenýrů a prolézačky, cestou na nádraží jsme si stihli koupit i něco na zub. I když nám trochu pršelo, exkurze se vydařila a všichni jsme byli velmi spokojeni.

žáci 8. B

V ZOO se nás ujal průvodce, byl milý a dozvěděli jsme se od něho spoustu informací o zvířatech. Počasí mohlo být lepší, ale alespoň jsme viděli hodně zvířat. Nejlepší byl asi medvěd, hezky se „smál“. Během prohlídky jsme vyplňovali pracovní list a nakonec jsme měli i samostatnou práci. Bylo to fajn, chodili jsme ve dvojicích nebo ve skupinkách, mohli jsme si pomáhat. Celá exkurze se nám velmi líbila, moc jsme si to užili.

žáci 8. A

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com