Homepage

Přespávanda a školní výlet pátého ročníku

Ve čtvrtek 6. června jsme se odpoledne sešli ve škole, abychom si užili poslední přespávandu na prvním stupni. Původně jsme měli stanovat v přírodě, ale kvůli špatnému počasí jsme byli rádi za střechu nad hlavou.  Sešli jsme se v hojném počtu. Po ubytování v aule nás čekal večer zaměřený na sportování. Na školním hřišti jsme hráli míčové hry, běhali a dováděli, ve škole nás čekal stolní tenis, karaoke, tanec a karty. Ráno po snídani jsme se vypravili na vycházku do okolí Šluknova, kde jsme navštívili i taková místa, která mnozí dosud neznali. Přespávandu  i výlet jsme si užili a těšíme se na další společnou akci.

5. A a 5. B

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com