Homepage

Jarní úklid školy

Žákovský parlament vyhlásil soutěž o možnost zúčastnit se naší letošní poslední přespávané. Bod do této soutěže bylo možné získat za pomoc při jarním úklidu školy.

Na „brigádu“ dorazili převážně zástupci II. stupně, přišlo nás přes dvacet. Pan školník rozdal práci, bylo potřeba převážně uklidit zahradu a ořezat stromy. Děvčata prošla okolí školy a cestu k malé škole, aby posbírala odpadky. Všichni pracovali a zaslouží si velikou pochvalu. Musím říct, že mám radost i z toho, že přišlo pomoct pár jedinců, kteří nemají o přespávanou zájem, takže nepřišli kvůli bodu, ale opravdu proto, že chtěli pomoct. Toho si nesmírně vážím.

Děkuji, Petra Gallová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com