Homepage

Akce pro páťáky

V úterý 22. ledna proběhla společná hodina 8. A a 5. A. Starší žáci naší školy představovali odborné učebny svým mladším následovníkům. Výbuch sopky v zeměpisu, kouzla v chemii, zajímavosti o lidském těle či soutěž v anglickém a německém jazyce, to byla náplň této hodiny. Poděkování patří učitelům, kteří zapůjčili vybavení, případně pomohli uvolněním dané učebny. A zde pohled žákyně 8. třídy:

Ze začátku jsme se trochu obávali, zda-li vše zvládneme. Chtěli jsme se co nejvíce snažit a páťákům ukázat, že i 2. stupeň může být zábavný a mnohé se zde dozvědí. A také to, že se nemusí ničeho bát. Když jsme jim představovali různé učebny, které je budou „doprovázet“ další 4 roky, vůbec nevyrušovali, ale naopak dávali pozor a byli velice aktivní a soutěživí, což nás velmi potěšilo. Nakonec z nás tréma opadla a byli jsme rádi, že jsme je připravili na 2. stupeň zábavnější formou právě my.

 Lucie Nehasilová 8. A

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com