Homepage

Školní výlet 4. C

Dne 24. 5. jsme jeli se třídou do Nového Boru na hrad Sloup v Čechách. Jeli jsme vlakem do Rumburka a tam jsme čekali 30 minut, než nám přijede vlak. Když jsme jeli vlakem, tak jsem pochytil další krásu přírody. Od nádraží jsme šli 4 km, v půlce jsme si udělali přestávku na jídlo. Na hradě jsme měli hodného průvodce. Byla tam barevná sklíčka jaro, léto, podzim, zima. Byl to nejkrásnější výlet. Návrat byl v 17.00 hodin. Napsal J. Dibelka

 

Dne 24. 5. jsme jeli do Nového Boru. Jeli jsme ze Šluknova do Rumburka, tam jsme přestupovali na jiný vlak. Když jsme dojeli do Nového Boru, museli jsme pěšky do Sloupu. Šli jsme 2 km, potom jsme se najedli. Když jsme přišli na hrad, vedl nás pan průvodce. Říkal to moc hezky. Tento výlet se mi moc líbil. Napsala F. Bolíková

 

Dne 24. 5. jsme jeli vlakem do Nového Boru. Šli jsme 4 km na Sloupský hrad. Měli jsme průvodce, který nám zajímavě vyprávěl o historii hradu. Byl tam vytesaný znak husitů, kalich. Když jsme šli domů, mohli jsme si něco koupit. Já jsem si koupil prak. Vrátili jsme se v 17.00 hodin. Výlet byl moc pěkný. Napsal J. Karala

 

 Dne 24. 5. jsme jeli se třídou do Nového Boru, tam jsme šli asi tak 4 km do Sloupu v Čechách. Na hradě nás vedl průvodce a vyprávěl nám o tom, co se všechno dělo na tom hradě. Pak jsme šli zpátky na vlak. Byla jsem unavená a tak když jsem byla doma, tak jsem si pustila televizi a usnula. Tento výlet byl naprosto úžasný. Napsala J. Than

 

Dne 24. 5. jsme jeli vlakem do Rumburka. Pak jsme přestoupili na vlak do Nového Boru. Šli jsme 4 km na hrad Sloup. Měli jsme průvodce, který nám vyprávěl o historii hradu. Pak jsme si mohli koupit, co chceme. Já jsem si koupila 2 náhrdelníky. Výlet se vydařil, bylo krásné počasí. Napsala A. Uchytilová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com