Homepage

McDonald´s Cup v Mostě

Díky vítězství v okresním kole fotbalového turnaje McDonald´s Cup v Markvarticích jsme se jako zástupci děčínského okresu zúčastnili 17. května 2018 krajského finále v Mostě.

Žáci v turnaji absolvovali nejprve základní kolo, ve kterém odehráli tři zápasy. Jejich sportovní výkon však nestačil na žádného ze tří soupeřů. Poté byli nuceni sestoupit do skupiny, ve které se utkali o 5. až 8. místo. V této skupině podlehli v prvním utkání soupeři těsně 0:1, v dalším zápase po dramatické koncovce na penalty zvítězili, což pro naši školu znamenalo celkově 7. místo.

Ačkoliv byli žáci z výsledku zklamaní, musím dodat, že jako jediní ze šestnácti základních škol našeho okresu postoupili do krajského finále v kategorii 4. a 5. třída. Za tento výkon si určitě zaslouží velký obdiv a uznání, a nejen oni, ale i jejich fotbaloví trenéři a v neposlední řadě i rodiče, kteří je ve sportu podporují.

Touto cestou bych rád poděkoval všem za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Hráči: Hlávková Tereza, Halamková Adéla, Goldberg Robert, Jirků Lukáš, Stanko Patrik, Nepovím Ondřej, Palka Antonín, Dostál Pavel, Sokol Jakub, Platil Jaroslav, Kaucký Vít, Dušík Lukáš

Pořadí:

  1. ZŠ Zdeňka Štěpánka Most

  2. ZŠ Školní Štětí

  3. ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

  4. ZŠ Edisonova Teplice

  5. ZŠ Jakuba Arbesa Most

  6. ZŠ Březenecká Chomutov

  7. ZŠ J. Vohradského Šluknov

  8. ZŠ Draguš Postoloprty

 

Mgr. Krákora Tomáš

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com