McDonald´s Cup v Mostě

Díky vítězství v okresním kole fotbalového turnaje McDonald´s Cup v Markvarticích jsme se jako zástupci děčínského okresu zúčastnili 17. května 2018 krajského finále v Mostě.

Žáci v turnaji absolvovali nejprve základní kolo, ve kterém odehráli tři zápasy. Jejich sportovní výkon však nestačil na žádného ze tří soupeřů. Poté byli nuceni sestoupit do skupiny, ve které se utkali o 5. až 8. místo. V této skupině podlehli v prvním utkání soupeři těsně 0:1, v dalším zápase po dramatické koncovce na penalty zvítězili, což pro naši školu znamenalo celkově 7. místo.

Ačkoliv byli žáci z výsledku zklamaní, musím dodat, že jako jediní ze šestnácti základních škol našeho okresu postoupili do krajského finále v kategorii 4. a 5. třída. Za tento výkon si určitě zaslouží velký obdiv a uznání, a nejen oni, ale i jejich fotbaloví trenéři a v neposlední řadě i rodiče, kteří je ve sportu podporují.

Touto cestou bych rád poděkoval všem za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Hráči: Hlávková Tereza, Halamková Adéla, Goldberg Robert, Jirků Lukáš, Stanko Patrik, Nepovím Ondřej, Palka Antonín, Dostál Pavel, Sokol Jakub, Platil Jaroslav, Kaucký Vít, Dušík Lukáš

Pořadí:

1. ZŠ Zdeňka Štěpánka Most