Homepage

Přespávanda 6. B

Na přespávandu se šesťáci těšili skoro od září. A jak to tedy nakonec dopadlo?

V pátek 11. 5. jsme se odpoledne sešli před školou. Ti, kteří mohli přijít dříve, se vydali s paní asistentkou nakoupit potraviny na večeři. Jakmile jsme se vrátili, za chvíli dorazili i ostatní spolužáci. Dohodli jsme se, že si půjdeme chvíli zahrát na venkovní hřiště.

Okolo půl sedmé večer jsme se přesunuli do kuchyňky, kde jsme usmažili a upekli večeři (palačinky, pizzu a „šneky“). Potom jsme se přestěhovali do tělocvičny. Tam jsme si zahráli míčové i jiné zábavné hry. Pak následovala stezka odvahy. Někteří se nebáli, jiní jen trochu a někdo hodně. Všichni jsme se vrátili zpátky do tělocvičny, kde jsme si nachystali spacáky, pyžama a rychleji či pomaleji jsme usnuli.

Ráno jsme si sbalili věci, zahráli si ještě vybíjenou a šli se do kuchyňky nasnídat. Měli jsme buchty, které někteří z nás přinesli. Potom jsme se již rozloučili a šli jsme domů dospat noc.

Maruška Bolíková

Užila jsem si hry (vybíjenou, fotbal, orla a pannu, pexeso, piškvorky, sardinky). Líbila se mi hra „Na hamounka“. Stezka byla strašidelná. Jídlo bylo dobré! Chtěla bych pochválit všechny, kteří se odvážili na stezku odvahy.

Viki Nováková

Líbilo se mi tu. Nejlepší byly hry v tělocvičně a stezka odvahy. Chtěla bych pochválit Marušku, jak byla velmi statečná. A Andrejka také.

Terezka Tovarová

Líbily se mi tady míčové hry, stezka odvahy a hledání pokladu. Hledali jsme ho podle QR kódů. I venku to bylo super.

Kristýnka Kurincová

Podobné hodnocení napsali i ostatní účastníci akce. Stihli jsme si užít za jeden večer a noc spoustu legrace, zahrát řadu her, vyzkoušet svoji odvahu i vyrobit chutnou večeři. Jediné, na co nezbylo mnoho času, byl asi spánek. Ale to tak někdy na společném přespávání bývá :)

Děkuji maminkám za výrobu velmi dobrých moučníků k snídani.

L. Steklá, tř. učitelka

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com