Homepage

Přespávanda 4. B

Opravdu poslední společnou přespávandu jsme si udělali v Liščím u Lipové. Zde v malebné přírodě leží srubová chaloupka dědy a babičky našeho spolužáka Huga Vyskočila. Ti nám poskytli své zázemí. V pátek v podvečer jsme dorazili na místo. Na zahradě jsme si postavili stany. A pak už se rozjela zábava, ukončená opékáním vuřtů na klasickém táboráku. Druhý den, po snídani, jsme si vytvořili nádherné výtvory na bílá trička. Někdo vyfoukával přes šablonky, někdo volil vlastní motiv. Práce byla poměrně náročná a skončili jsme téměř v poledne. Po úklidu už nás čekala jen cesta domů. Abychom se ale přiznali, vůbec se nám nechtělo. Bylo nám společně moc fajn. Po celou dobu nám přálo počasí, bivakovali jsme v přírodě a ještě si vezli krásný dárek, někteří dokonce dva – komu by se domů chtělo? Děkujeme celé rodině Vyskočilových a Jítě za možnost ubytování a velkou pomoc při celé organizaci, dále babičce Bořecké za vynikající a také oku a duši lahodící občerstvení.

                                                                              Hana Syrochmanová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com