Homepage

Den Země v zámeckém parku

20. dubna pořádal OŽP Města Šluknov „Den Země“ v zámeckém parku. Byly připraveny soutěže pro děti, jejímž hlavním obsahem byla ochrana přírody a životního prostředí. Připomněli jsme si, jak se správně třídí odpad – co patří do které popelnice a kontejneru, házeli jsme na cíl – hod použitými mobilními telefony do popelnice, poznávali zvířata, která u nás žijí a poznávali pohmatem přírodniny. Kdo chtěl, tak si mohl zaskákat v nafukovacím hradu nebo poměřit své síly s kamarády při skákání v pytlích.

 

Byla to pěkná akce a děkujeme, zejména paní Naňákové, za příjemně strávené odpoledne.

 

 

Děti z ŠD 1 a ŠD 2, vychovatelé a paní asistentka

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com