Homepage

McDonald´s Cup v Markvarticích

Dne 4. května nás po předešlém postupovém umístění čekalo okresní finále fotbalového turnaje McDonald´s Cup v Markvarticích. Soutěže se zúčastnilo osm týmů z děčínského okresu. Po úvodní prohře s výběrem základní školy z Varnsdorfu naši fotbalisté už nezaváhali a dotáhli všech šest zápasů do vítězného konce, což jim v závěrečném součtu všech bodů zajistilo úžasné první místo a tím pádem zasloužený postup do krajského finále v Mostě. Za skvělý sportovní výkon a reprezentaci naší školy všem gratulujeme.

Hráči: Hlávková Tereza, Halamková Adéla, Goldberg Robert, Jirků Lukáš, Stanko Patrik, Nepovím Ondřej, Palka Antonín, Dostál Pavel, Sokol Jakub, Platil Jaroslav, Kaucký Vít

Pořadí:

  1. ZŠ Šluknov
  2. ZŠ Východní Varnsdorf
  3. ZŠ Kamenická Děčín
  4. ZŠ Dr. Tyrše Děčín
  5. ZŠ Benešov nad Ploučnicí
  6. ZŠ Velký Šenov
  7. ZŠ Bynov Děčín
  8. ZŠ Verneřice

 

Krákora Tomáš

Soubory ke stažení

clanky6098/vysledkova_tabulka.pdf320 KBvysledkova_tabulka.pdf
autor: Gabriela Krebsová | vloženo: 11. 05. 2018, 11:15
Stáhnout

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com