Homepage

Kin-Ball

Ke konci dubna jsme pro žáky naší školy uspořádali další z tematických odpolední. Tentokrát se neslo v trochu více soutěžním duchu, než je u nás obvyklé. Zvolili jsme totiž Kin–ball – míčovou hru, která byla vyvinuta v Kanadě a k níž je potřeba míč o průměru 122 cm. Cílem hry je zahrát míč tak, aby jej tým, na který byl míč odehrán nechytil, a míč se tak dotkl země. Hra je velice rychlá, a tak se na hřišti během našeho tematického odpoledne vystřídalo celkem 10 družstev. A proti komu to vlastně žáci hráli? Nu, to bylo asi to největší lákadlo – proti učitelům. Odpoledne jsme si všichni velmi užili a určitě se s žáky zase brzy sejdeme u nějaké podobné výzvy.

E. Chadimová, M. Vyšohlíd, J. Švarc, P. Gallová

 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com