Homepage

Pevnost Boyard

Dne 19. 4.  jsme opět po roce naši školu částečně proměnili v PEVNOST BOYARD. Soutěžit se odvážilo sedm týmů, bylo připraveno sedm disciplín. V komnatě s červy, žížalami, pavouky a slizem museli soutěžící prokázat svoji nebojácnost a odvahu tím, že hledali klíče mezi těmito zvířátky. Mnozí z nich také vyřešili několik rébusů a uhádli přísloví, šplhali pro banány a přecházeli přes lávku, která byla teritoriem krokodýlů. Dokonce se nebáli vystavit svůj život nebezpečí při ochutnávkách koření. Po tom všem ještě zvládli odpovídat na otázky týkající se všeho možného.  Všech sedm týmů zvládlo naši pevnost pokořit. Náš ŠLUKNOVSKÝ TÝM byl na DRUHÉM MÍSTĚ.  Děkuji žákům 9. A a 9. B za to, že byli našimi průvodci, strážci komnat, vlajkonoši, bubeníky a nacvičili krásný průvod. Dále děkuji Verče Kočové, Evče Hrkotové, Elišce Chadimové, Renče Hladíkové, Elišce Hladíkové, Ivě Koukalové, Gabče Krebsové za to, že byly strážkyněmi komnat, a za to, že pomohly zajistit hladký průběh celé akce.  Děkuji též Vašku Dolečkovi za zapisování bodů, Radku Matějkovi za ozvučení nástupu a Katce Tejnorové za proslov k soutěžícím. Bez vás bych to nezvládla. Příští rok opět na shledanou!

Sabina Siváková

Pozn.: A já děkuji Sabče za zorganizování celé akce a za přípravu občerstvení pro doprovod dětí.

G. Krebsová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com